| Lukasz a întrebat:

Daca rata de incidenta e peste 1, dar cu putin ( 1.05 ), se poate merge in scenariul 1 la decizia scolii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nici un om normal la cap (directori, profi,...) n-o să riște

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Refresh0 a răspuns:

Nu, nu se poate. Legea spune ca trebuie sa fie sub 1. Dacă e puțin peste 1, atunci nu se poate merge.

| Lukasz explică (pentru Refresh0):

Asa stiam si eu, dar ni s-a spus ca se discuta la DSP scenariul pentru saptamana viitoare, in ciuda faptului ca rata e peste 1.