| Daniel9988 a întrebat:

Daca sotia e insarcinata are voie sa foloseasca parfum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu,categoric.
http://www.desprecopii.com/......urilor.htm

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Singurul parfum pe care NU trebuie sa-l foloseasca este cel de MUSK pentru ca, provoaca avort!
In rest, este la alegerea ei. Unele femei suporta parfumul in timpul sarcinii, altele nu.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai normal, ce are parfumul? Nu e cine stie ce substanta.

| Clausd10 a răspuns:

Da!

| Clausd10 a răspuns:

Da, de ce nu?

| PavelLarisaIonela a răspuns:

Da are voie.