| anonim20976 a întrebat:

Daca te injectezi cu acid hialuronic in zona madibulei in spre muschi si grasimea bucala se reduce grasimea de pe fata si vei avea pielea mai bine conturata pe zona mandibulei? Acidul hialuronic ajuta la subtierea si a da o forma egala fetei in zona mandibulei daca ne injectam cu el?

Va ofer funda si multumiri celor care ma pot ajuta, sa aveti o zi frumoasa si sa traiti cu zambetul pe buze♡

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Dieta, masajul facial astea reduc grăsimea de pe fata.

| anonim20976 explică (pentru Catrice):

știi ce dietă să-mi propui?

| Catrice a răspuns (pentru anonim20976):

Nu le am eu cu astea laughing la mine dietele is pe plus.
Mai fa putina mișcare, niste alergări, plimbări prin parc, mai puține dulciuri, prăjelii, paste, pâinică stiu si eu ce mănânci, mai multe legume, fructe, apa daca ti-e foame când n-ar trebui.

5 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Acidul hialuronic nu reduce grasimea de pe fata.

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Cred ca te referi la acid hialuronic in jawline ca sa fie mai conturat, se foloseste ca sa dea aparenta de o mandibula mai mare. Acidul nu face nimic cu grasimea din obraji sau gusa, o sa arate mai bine totusi, daca vrei sa faci, poti dar nu o sa fie rezultate care sa te deie peste cap, pana la urma sunt doar niste lichede

| LaElly11 a răspuns:

Bună! Din câte știu eu acidul hialuronic are rol de umplere, dar injectat în "zone cheie" creează iluzia unei fețe subțiri.