| Gabiursu123 a întrebat:

Daca tin toate saptamana regim tin sa mentionez ca am 120 kg si duminica ma "rasfat" un pic adica gen un kfc..., un gratarel, adica 3, 4 mici, are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa slăbești nu exista rasfat

| Crisipopescu a răspuns:

Dacă ai ambiție le lași la o parte, dar ai putea sa ți faci un regim cu salate și carne pe grătar(slăbești foarte repede din asta) și după ce ajungi la o greutate mai favorabilă poți sa adaugi o zi cu KFC. Bafta!