| cucurigu a întrebat:

Daca tot ati fost receptivi si sunteti pasionati de mersul pe jos, ce ati zice sa va alaturati noua pe acest forum? http://mergempejos.forumer.ro/forum.htm Ce ziceti? Deocamdata e la stadiul de reclama, de proiect. Poate va place ideea...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cucurigu explică:

Pai la serviciu, daca stai aproape de el, in vacanta daca iti place, in loc de alte sporturi... nu stiu, fiecare merge pe jos din diverse motive...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea este buna dar " poetica ". Putini au timp de mers pe jos iar si mai multi de mers pe jos aiurea. Traim totusi in secolul vitezei. Cind eram copil obisnuiam sa merg foarte mult pe jos, colindam tot Bucurestiul, comunele invecinate... Da! dar nu aveam alta treaba. Acum, cum?
In Bucuresti fara masina esti terminat. Timpul de deplasare intre doua puncte este enorm. Nici cu transportul public nu faci fata, dar PE JOS?

Extrem de complicat. Poate in concedii. Poate, caci si atunci ne deplasam departe de casa deci imposibil PE JOS.

Intrebarea fireasca este, CIND? Cind avem timp de asa ceva si ce motivatie am avea?

| burlacuandrei92 a răspuns:

Adaugal gratis aici reclama ta >>> www.reclamagratis.eu