| Deni98sa1998 a întrebat:

Daca vrea sa o tin in brate pe mami o va mai deranja atat de tare burtica? Sunt disperata ce sa fac sa nu mai planga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Nu e misiunea ta. E peste puterile tale. Poate merge la doctor. Depinde ce are.
Nu te descuraja!

| Deni98sa1998 explică (pentru ALGator):

Doar marti o pot duce