| Amg33 a întrebat:

Dacă vreau sa fac voluntariat in spital, trebuie să fac anumite analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In contextul Pandemiei cu CORONAVIRUS activitatea zilnica de voluntariat in spitale este sistata din luna februarie 2020. Nu se știe când se repermite.

| Amg33 explică (pentru anonim_4396):

Ce intreb eu si ce imi răspunzi tu, eu voiam doar sa stiu un lucru, nu daca se poate face voluntariat sau nu

| Denisa0954 a răspuns (pentru Amg33):

Nu trebuie sa faci nicio analiză, cel puțin până acum mie nu mi s-a cerut