| raullik007 a întrebat:

Dau funda....Va rog ajutati-ma!

Am 14 ani si am cearcane foarte mari.cum pot scapa de ele....de dormit dorm foarte bine peste 8 ore, toata ziua am cearcane nu imi trec nici 5%....cum sa scap de ele ajutor.Baiat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Nu stiu cat de mult te va ajua insa elimina verisoaramea care are niste cearca ne imense a scapat de ele cu, crema apidermin pentru fata( o folosesc si eu si daca am cearcane imi dau cu ea seara si dimineata dispar, iti dai mereu seara si si dimineata cu ea in jurul ochilor si o sa vezi ca dispar dar daca totusi nu dispar du'te la medicul de familie si el iti va recomanda un medic oftarmolog.
P.S. stiu ca poate duna ciudat sa folosesti crema pentru fata dar e foarte buna si banuiesc ca mai bine te dai cu crema decat sa ai cearcane.

| akaleesh20 a răspuns:

Foloseste anticearcanhappy

| Dudyy a răspuns:

Este un medicament Bien Dormir. Mie doctorul mi la recomandat pentru ca te linisteste in timpul somnului, insa atunci cand te trezesti te simti foarte relaxat. Inclusiv ca te trezesti la 6 sau la 7 dimineata. Dar cum a spus si pYv ai putea merge si la un medic oftalmolog sau chiar la medicul de familiethinking Bafta!

| pYv a răspuns:

Picaturi pentru ochii...nu inainte sa consulti medicul de oftalmolog!