| CristiCryssu a întrebat:

De 2 zile am o senzatie de disconfort la baza nasului+o senzatie de presiune, dar doar la nara stanga.Respiratia nazala este normala, de curand am fost racit dar incet incet imi trece.Am uitat sa spun ca am probleme cu polipii, este posibil sa am sinuzita? spuneti-mi si niste remedii va roghappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna,nu sinuzita nu cred ca ai deoarece durerile provocate de aceasta infectie numita sinuzita sunt foarte puternice in partea fruntii(intre sprancene) incearca sa faci o infuzie cu ceai de menta te vei simtii mai bine... sper ca te-am ajutat.bft