| StefanMZ a întrebat:

De 3-4 zile prezint urmatoarele simptome:
- oboseala
- ameteala
- dureri ale abdomenului superior/stomac
- mi se face foame la scurt timp dupa masa
- uneori greata/stare de voma
Am 20 de ani, nu beau, nu fumez, dieta echilibrata, astm bronsic intermitent. Am facut si un bariu in urma caruia m is-a spus ca nu am nimic la stomac si esofag. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Pot fi simptome de date de gastrita/ulcer/hepatita. Ar fi bine sa te adresezi unui medic gastroenterolog.

http://www.i-medic.ro/boli/hepatita-virala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa nu fie probleme cu fierea.
Ar fii bine sa mergi sa te vada un gastroenterolog pentru mai multe investigatii!
Cu placere!
Te pup!