| Giuliano24 a întrebat:

De 3 zile am o infectie la masea, gingia e foarte umflata si obrazul stang e umflat destul de bine, iau Augumentin de 1000mg la 12 ore si tin o compresa rece pe obraz dar tot asa sunt, stomatoloaga mea mi-a zis sa termin tratamentul si sa ma duc la ea, dar vad ca tot nu se dezumfla, de ce oare? e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hellvin a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, mergi la Facultatea de Stomatologie. Te rezolva baietii curat, repede si ieftin.