| helpmerightnow a întrebat:

De 3 zile imi curge un lichid galben din penis, ps nu ma ustura cand urinez si nici nu am avut un contact sexual pana acum am 16 ani ce as putea face as vrea ca ultima alternativa sa ma duc la medic dar pana atunci imi puteti spune ce e?
SCuzati categoria dar nu raspunde nimeni dincolo.
Sunt singurul sau se mai intampla si al altii asta vreau sa stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Iti dai seama ca tot la medic ajungi.Consula un urolog, poate fi vorba de o infectie(in cazul tau se exclude transmisia sexuala, dar ai fi putut sa iei microbi de la piscina, de la un prosop de uz comun, etc)