| AnneM123 a întrebat:

De 3 zile ma dor picioarele de sus pana jos, o senzatie de " dureri musculare" amorteli, intepaturi, de la ce e? Cu ce pot sa ma dau? Nu inteleg dc persista

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu trebuie sa intelegi tu, va intelge medicul la care te vei duce, asta daca ai de gand!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reumatism de la vremea aceasta de afara este frig ninge in unele părti ale țarii si esti meteosensibilă, esti fată? Ce varsta ai? Pentru dureri ia un ketonal sau un piafen in cazuri mai grave dar trebuie sa ai retetă de la medicul de familie sau de la ortoped pentru piafen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mergi la medic?