| yooou a întrebat:

De 3 zile nu pot dormi din cauza tusei, iau paxeladine si nu imi trece. in plus am o senzatie ciudata la baza gatului ca si cand ar fi in varful plamanilor o durere usoara care ma face sa tusesc. ce alte medicamente as putea lua. credeti ca ar putea fi bronsita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RaluBaby a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa apelezi la un medic. El ar stii cel mai bine ce tratament sa iti ofera. Iar daca ai facut asta deja si ai problema asta du-te la un alt doctor.