| 2000andr33a a întrebat:

De 4 zile am o durere groaznica de măsea. Menționez ca sunt însărcinată in 37 de săptămâni. In cât timp durerea va trece de la sine sau ce as putea face in situația asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MariaDm123 a răspuns:

Sa te duci la medic! Sa nu iei nicio pastila fără acordul medicului

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi de urgenta la medic. Astfel de dureri iti pot afecta serios sarcina si nu lua niciun medicament fara prescriptia medicului sau a farmacistului. Multa sanatate!

| brokxy a răspuns:

Orez cu lapte fara zahar. Trece imediat! Daca nu functioneaza intreaba medicul de familie.