| Radandam a întrebat:

De 4 zile am o febra la picioare, o slăbiciune la ele, dar nu știu de ce. Nu îmi aduc aminte sa fi făcut vreun efort ceva. Am făcut 2 teste de Saliva au ieșit negative, iar un test rapid la spital negativ. De la ce poate fi febra asta musculara la picioare? Ați putea ascocia niște boli cu asta? Poate veni de la ficat sau bila ca am analizele proaste la asa ceva. Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lukasssz a răspuns:

Frate iar pui intrebarea asta? Mergi frumusel la medicul de familie.