| 84646378393 a întrebat:

De 4 zile ma doare o alunita am 16 ani nu i am făcut nimic durerea nu este constantă ci din când in când iar durerea nu este ușoară pe lângă ia nu e roșeața nu este nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Vorbeste cu mama ta sa mergeti la un dermatolog si sa faci un consult, si pe mine recent a inceput sa ma doara o alunita iesita din piele si vreau sa merg sa o scot, din cate am aflat, interventia este foarte rapida si nu exista riscuri sau efecte negative dupa. M-am uitat si la preturi si costa pana in 220 de lei sa scoti pana in 5 alunite.

| 84646378393 explică (pentru Kogaion):

Faza e ca nu ma doare constant... si nu sunt dureri mari

2 răspunsuri:
| 84646378393 explică:

Țin să menționez că durerea nu este constantă și nu este mare