| anonim_4396 a întrebat:

De alaltaieri seara simt o presiune asupra capului si imi simt foarte putin pielea capului, uneori am dureri in partea stanga. Ma simt foarte ciudat si am insomnii. Poate sa ma ajute cineva? Imi este frica ca poate fii ceva grav.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CriSsuletSs a răspuns:

Buna! Sfatul meu este sa consulti un doctor. El te poate ajuta si va sti ce tratament sau alteva sa iti dea. Este posipil sa fie ceva grav, nu ignora acest lucru. DUTE LA DOCTOR!