| afrodita3333 a întrebat:

De aproape 5 zile ma simt foarte obosita indiferent cat ma odihnesc.Nu am chef de nimic, am stari de ameteala, imi simt corpul greu si am o stare de somnolenta continua.Ce la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Daca fumezi probabil si din cauza asta.

| WR104 a răspuns:

Cred ca e de la caldura, asa sunt si eu.

Răspuns utilizator avertizat
| xKathrinexD a răspuns:

Este din cauza caldurii. Este posibil sa ai o boala la inima si in contact cu caldura sa lesini. Si mie mi s-a intamplat pentru ca am Suflu(o bola la inima) si cand am fost cu mama la piata sa cumpere niste fructe pur si simplu cand eram in fata tarabei de zmerua am lesinat(nu am nmai vazut nimic si nu mai puteam sa merg), dar eram constienta. Au venit 10 femei cu apa si cu pahare si servetele de ziceai ca am murit, dar mi-am revenit intr-o ora complet. Du-te si fa-ti un ocntrol daca vrei sa stii daca este din cauza inimii sau altceva.

| Adelina2003 a răspuns:

Poate esti insarcinatahee hee

| sin18 a răspuns:

E de vina caldura excesiva, disconfortul termic, si poate stres acumulat. Bea apa chiar daca nu iti e sete si mananca un fruct si stai relaxata, nu cred ca ai ceva grav. Problema ta e frecventa la toti in perioada asta. Sanatate multa!

| bogdann15 a răspuns:

Stresul,anemia,creierul nu este destul de mult oxigenat.De aceea ai starea asta.incearca sa fi mai atenta la alimentatie, fa sport! Sa auzim de bine!:*