| IonutPetre12 a întrebat:

De azi de dimineata, pana in prezent, am dureri scurte undeva in zona globului parietal stang. Undeva deasupra urechii.Ar putea fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Oboseala

| christall a răspuns:

Poate ai stat in curent. Daca totusi durerea persista mai mult de 7 zile nu strica un control.

| Jackpot2 a răspuns:

Ai stat cumva în apropiere de un aparat de AC?