| Girly97 a întrebat:

De când m-am trezit azi dimineață nu îmi pot mișca gâtul fără să simt dureri! De ce? Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trece in cateva zile. Perna salteaua si suportul de saltea probabil au mai mult de 10 ani vechime. Baza de saltea sa fie din lemn perna se schimba la 5 ani si salteaua la 10 ani

| Bondarel99 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla. Ai dormit rau, o sa iti treaca

| Apokales a răspuns:

Ai dormit intr-o pozitie nefireasca laughing sau ai facut, asa cum se spune in mod popular, gat de lup.
https://topkineto.ro/......-el-3-zile

| Eugen80 a răspuns:

Te-a tras curentul. Faci nu dus, lasi apa mai fierbinte sa curga incet pe toate partile (dar nu in cap), apoi dupa ce te usuci, dai cu Voltaren, nu freci, ci doar dai, pui un fular la gat si te bagi la somn. Daca dimineata nu te simti mai bine, mergi la doctor. Daca te simti mai bine si crezi ca mai e nevoie, repeti procedura si urmatoarea seara.

| Andrei381 a răspuns:

E ceva normal, ai dormit intr-o pozitie nefireasca. In cateva zile iti va trece, daca problema persista, atunci sugerez sa schimbi cadrul / salteaua / perna cu care dormi.