| RealLife a întrebat:

De cand s-a terminat vacanta mereu ma simt plin ( de parca as exploda) si pur si simplu de abia pot manca, n-am nici pofta de mancare si mananc putin pentru ca simt daca mananc mai mult mi se face rau. Scaunul vine ca de obicei si chiar daca merg la baie tot ma simt cu burta plina. De la 67 de kg am ajuns la 57 in asa putin timp. mi-ati putea da niste sfaturi? mi-e imi este doar frica sa nu am ceva boala de stomac...mentionez ca am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Cel mai bine si mai indicat ar fi sa mergi la medic, una din cauze poate fi stresul sau emotiile puternice. sanatate

| PetreConstanta a răspuns:

Nu neaparat du-te la doctor sa nu fie de la fiere cd fierea nu isi face treaba esti mereu umflat in stomac iei niste pastile si gata hai du-te la un control nu-ti fie frica bafta

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,spune-i mai lui mama ta sa te duca la doctor, ceva complicat poti aveahappysanatate!:*

| Alessandraaaa a răspuns:

Cred ca ai mancat multe prostii in vacanta si te-ai balonat.straight face