| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni imi tot apare in zona cocsala, o rana, mereu imi dispare sau imi apare mai mare, este ca un fel de cos cu puroi.
Ma ingrijoreaza ca este aproape mereu deschis, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da,asa e frate, e nasol. Da' medicul ce zice?

| Mopmop a răspuns:

Posibil Infectie cu stafilococ auriu. Mergi neaparat la medic!

| anonim_4396 explică (pentru Mopmop):

Si cum as putea afla daca am aceasta bacterie? Si unde sa merg la control?

| Mopmop a răspuns (pentru anonim_4396):

Medic de familie, acesta iti va recomanda set analize si medic specialist. Multa sanatate iti doresc!