| llleo a întrebat:

De câteva luni simt un gust ciudat, mai ales când mănânc ouă. Nu e gustul lor natural, nici nu știu să descriu sincer. De la ce ar putea fi? Să fie o problemă de sănătate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Poate fi o problemă de covid. Nu strică să faci un test.

| Brizbriz a răspuns:

Covid... gustul si mirosul sunt simptome deja "clasice"

| Iote a răspuns:

Fierea, ficatul sau covidul.
Mergi si fa un control la ficat.

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko93 a răspuns:

Ai mancat ceva foarte des cred

| Acidburn1 a răspuns:

Poate fi problema la fiere sau ficat, consultate cu medicu de familie care o sa te recomande la un specialist