| Lupu_Vlad_1995 a întrebat:

De cateva zile a inceput sa ma doara coastele in partea dreapta dar e o durere mai mult acuta. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GeorgiVerma a răspuns:

Durere intercostala.Mie mi se intampla cand imi e frig.E un fel de raceala la coaste.

3 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Am patit si eu. @Girogi Verma are dreptate

| onasis1961 a răspuns:

Ai stat undeva unde erau curenţi de aer reci.scapi cu o baie fierbinte şi o frecţie.Sau cu aspirina săracului dacă ai ci cine! Sănătate!

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Si eu patesc de la efort