| Julyett a întrebat:

De cateva zile, cand imi este foame dar si dupa ce mananc simt o senzatie din capul pieptului pana la gat. Nu e senzatie de voma, e o senzatie ca atunci cand iti este foarte foame si simti ca ai stomacul gol. Senzatia asta se ridica din capul pieptului pana aproape de gat. Ce poate fi? Arsuri la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cu asta ma confrunt si eu de ceva vreme, dar la mine e complicat din cauza problemelor de sanatate, cred ca sunt nevoita sa cer o ecografie la organe +stomac..nu sta asa, du-te la urgenta/medic de familie.
O zi frumoasa sa ai si multa sanatatehappy

| clau44 a răspuns:

Iti recomand un consult la medicul gastroenterolog, el iti va spune ce trebuie sa faci.