| AlinAlinul a întrebat:

De cateva zile incerc sa slabesc. nu sunt obez vreau sa dau jos doar cateva kilograme pentru ca vine vara si vreau sa merg la strad. nu am motivatie sa nu mananc "prostii"....imi dati niste metoda sa nu imi mai fie atata de pofta sa mananc mancaruri nesanatoase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Salut! Poti slabi cu Goji sau Aloe Vera, dandu-te si cu crema dupa baie si infasurandu-te intr-o folie! Este foarte eficient! Da-mi mesaj cu id-ul tau pe privat si iti dau mai multe detalii! Bafta!

2 răspunsuri:
| deeDEE1269 a răspuns:

Man daca ai ambitie poti sa te abtii ce e asa greu si pentru slabit daca vrei la burta abdomenele ajuta foarte mult iar pentru restul fuga multa bicicleta si tot asa bafta

| yummmy a răspuns:

Pai exista un regim care nu e chiar atat de greu, iti spun din propira mea experienta, poti manca tot felul de carne, legume si cateva fructe, dar NU ai voie deloc dulciuri, sucuri si foarte multa paian.Nu manca dupa ora 7. Si exista o faina speciala care se gaseste la farmaciile naturiste cu care poti face paine care ~ nu ingrasa~. Sper ca te.am ajutat... Fundita? :*