| Bubu2396 a întrebat:

De cateva zile ma doare capul ingrozitor si pieptul-mai mult in partea dreapta (sunt fata), plus ca am un fel de dureri asemanatoare cu junghiurile la mana, la deget, la picior (aceste dureri nu tin mult dar se instaleaza pe rand la alte parti ale corpului). Va rog cineva care stie sa-mi spuna ce sa fac ca nu mai suport.Multumesc! P. s Am 16 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Durerile astea suna a afectare arteriala. Ar fi bine sa te duci la medic cat mai repede

| DragoStefaN a răspuns:

Recomandarea mea este sa te duci la medicul tau si sa ii explici lui aceste simptome. Comunitatea TPU nu cred ca are competenta sa te ajute in aceasta problema. Din ce povestesti tu inseamna ca este o problema mai complicata.