| Bro4555 a întrebat:

De cateva zile ma doare sub sfarcul drept, este o durere neregulata si sanul in cauza este putin mai tare decat celalalt (la apasare), am mai avut dureri tot in aceeasi zona si acum 2-3 saptamani si ma gandesc ca poate este din cauza ca m-am lovit cumva sau am dormit pe acea parte si s-a iritat. La ce medic ar trebui sa merg pentru niste analize? Endocrinolog, chirurg? Si in ce consta analizele, daca cunoasteti.Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medicul de familie, pentru a te consulta si te va trimite el la specialistul care trebuie.