| JulesDC a întrebat:

De câteva zile, poate chiar o săptămână mă doare apendicul, nu sunt dureri insuportabile dar exista din cand in cand pe parcursul zilei. Ce pot face sa nu mai simt durerile?(sa nu mai fac efort?) Ar trebui sa merg la medic? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Du-te la doctor.Chiar daca iti este frica, este singura solutie.Nu uita ca din peritonita se poate deceda.

| JulesDC explică (pentru MskDesign):

Multumesc pentru răspuns :*

| Valy03 a răspuns:

Sa te duci la medic!

| diecesca a răspuns:

Ar trebui să te operezi cât mai repede.

| JulesDC explică (pentru diecesca):

Eh, mi-au trecut durerile si fara operatie.