| Anna15 a întrebat:

De cateva zile tot ma doare capul, burta, imi vine sa vars, am stari de ameteala(asta din vara), pana acum simteam nevoia sa mananc in continuu, dar acum mananc rar, sunt obosita. Ce as putea sa am? straight face (Funda)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Cam din ce ai spus s-ar putea sa ai anemie. dar nu e sigur, asa ca du-te la medic si fa-ti analizele, cel mai sigur

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Du-te la medicul de familie, el iti da un bilet de trimitere pentru a ti face un set de analize.
Vezi sa nu fii insarcinata!
Succes pe mai departe!

| olian a răspuns:

Poate esti insarcinata!

| imale a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti faci un set de analize.Cea mai buna varianta kiss

| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Poate iti vine menstruatia, dar nu cred. Nu stiu sigur dar cel mai bine ar fi sa te consulti cu medicul de familie.
O zi minunata sa ai!

| Anna15 explică:

Sunt virgina.