| rambo134567 a întrebat:

De ce am dureri inghinale (zona testiculelor) dupa ce umblu cu prietena mea? Mi s-a intamplat de mai multe ori dar nu cred ca este ceva normal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este normal. Toti barbatii care nu fac sex o patesc.

| rambo134567 explică (pentru Salontanul):

Da dar faza e ca mi-e frica sa nu am altceva. ma sperii de un varicocel. Sau la varicocel se simte mereu durerea? Cand pun mana pe testicule parca se simte ceva ciudat si nu stiu daca e doar in mintea mea. Am auzit ca la varicocel se simte ca si cum ai pune mana pe niste viermi sau ceva. si eu cand pun mana parca simt ceva de genu dar in timpul zilei nu am asa ceva.

| Salontanul a răspuns (pentru rambo134567):

Daca ai dureri dupa un act sexual poate fi si varicocel. Deasemenea daca scrotul este marit. Mergi, pentru orice eventualitate, la medicul de familie.

| canazar94 a răspuns:

Maseazale si iti trecelaughing