|

De ce am fata de rus? Dau funda!

13 Raportează Evaluează
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| a răspuns:

Intreaba de la mama ta.
Dar sa nu va auda altii...

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Esti spion KGB

| a răspuns (pentru mgtow):

Nu se mai numeste KGB ci FSB, dar daca dadeam eu raspunsul tau tu imi dadeai dislike sau cum se numeste aici evaluarea NEFOLOSITOR laughing

| a răspuns (pentru Simpatik):

Multi dau nefolositor la misto pe aici, nu are logica favorizarea indicativelor amuzant, folositor etc.

| a răspuns:

Semeni cu Tolea? happy
Pai probabil ca una dintre rudele tale indepartate este de origine rusa, nu e greu si nici imposibil.

| a răspuns:

Asta e, te apuci sa înveți rusa. Давай, давай!

| a răspuns:

Păstorel a scris următoarele versuri:
" Sadoveanu filorus/
Stă cu fundu la apus/
Ca s-arate apusului/
Care-i fața rusului".

| a răspuns:

Hahaha

| a răspuns:

Semenii cu parintii tai de aceea. happy

| a răspuns:

Nu cred ca iti poate nimeni spune un raspuns deoarece nu stim cum arati intr-adevar. Insa daca tu chiar crezi ca ia fata de rus si esti sigur, probabil te tragi dintr-o generatie de rusi.
Daca vrei sa stii sigur poti face testul ADN de la MyHeritage, insa nu cred ca conteaza atat de mult. Ai putea sa iti intrebi parintii iar apoi bunicii si tot asa, si poate vei afla ca o ruda indepartata face parte din poporul rus

| a răspuns:

Și ce dacă zici că ai față de rus? Fiecare e diferit, nu exista niciun om pe planeta să semene identic cu altul. Și eu am un coleg în clasa care s-a născut în România dar are față mai de "japonez". Si poate doar ți se pare, dar nu contează cum arăți, scopul tău este să-ti îndeplinesti visele până la capăt și să te bucuri că nu ai altceva mai rău (Ex. O boala gravă).

| a răspuns:

Dar poate rusii au fata de tine, never say never.

| a răspuns:

Poate ca de tragi din rusi