| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

De ce am niste bube pe picioare(cosuri rupte care au devenit rani mici) si nu trec deloc? Am una si de 1 an, doar pe picioare am asta, in rest se vindeca repede. Nu cred ca e nevoie de doctor. dar vreau sa stiu de ce e asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Ba eu cred ca este nevoie de medic. Mai ales ca iti apar mereu si iata, unele nu se vindeca. Ai o infectie puternica in organism. Mergi la medic.

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru Demidol):

Mi am facut analizele... si nu imi apar, sunt cosuri pe care toti le au si eu daca le sparg raman acolo rani, citeste atent te rog

| Demidol a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Cosurile nu apar pe picioare. Apar pe fata, pe spate si mai rar pe piept. Eu am citit. Si am mai inteles ca tu nu spui tot adevarul.