| anonim_4396 a întrebat:

De ce ametesc cand respir adanc si regulat adica nu repede si ameteala este ca o stare de leșin? Baiat 14 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic. Aici nu scapi de aceste simptome.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic, probleme cu plamanii, caile respiratorii afectate, posibil infectie, posibil pneumonie sau astma.
Nu sta asa, mergi urgent la spital!

| Zuzu1991 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=6NXnxTNIWkc
asculta versurile: "I take a deep breath and I get really high" (respir odata adanc si devin cu adevarat beat)

da, fac, katerinka, in realitate ar trebui sa vezi un doctor, ai o problema REAL SERIOASA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic. Tu nu respiri cum trebuie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti doctor? Sau părerolog

| DanielVălean a răspuns:

Posibil o anemie.