| MorcovMajestic a întrebat:

De ce are fiecare fobie un nume? Agorafobia o inteleg sau din astea care iti afecteaza mult viata, dar de ce trebuie nume pentru frica de uratenie, frica de oglinzi, frica de branza, frica de copaci, frica de culoarea alb, frica de luna
Lista e interminabila, cine le-a dat nume si de ce? Tot o frica e, nu se trateaza la fel? Cum s-ar numi frica de TPU? Ce trebuie sa fac sa intre frica de TPU in dictionar medical? Tupofobie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ce fumasi sa știu sa evit

| MorcovMajestic explică (pentru Catrice):

Ce mai faci somero, tot pe animeuri la 30 de ani?

| Catrice a răspuns (pentru MorcovMajestic):

E clar, ești fumat răuhee hee

| MorcovMajestic explică (pentru Catrice):

Macar de fumai si tu ceva bun sa te apuce cheful de dostoievsky

| Catrice a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Pacat ca tu nici nu știi cine e ala laughing

| MorcovMajestic explică (pentru Catrice):

E ma-sa lu tasu a unui var de gradul 3.
De ce?

| ReddY25 a răspuns:

Pentru ca asa vrea stiinta sa le numeasca

| LordCristobal a răspuns:

Nu cred că se cheamă Tupofobie ci mai degrabă Tpufobie.
Nu cred că poți să faci o fobie de la TPU, site-ul asta te amuza de multe ori sau te oripilează când vezi răspunsuri și întrebări dubioase.
Cat despre celelalte fobii cred că au fost numite așa de fiecare doctor în parte care le-a studiat.