| Reghqen a întrebat:

De ce atunci când merg, când stau pe scaun am obiceiul să țin capul în față? Nu reușesc să îl țin drept oricât de mult aș încerca să îl țin drept nu reușesc să îl mențin drept.
Ceva sfaturi?
Mulțumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Incearca sa ti inainte spatele drept si vei vedea cum si capul iti va sta asa. Stai mai drept, scoate piept, ca doar esti copil destept! ))

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa mergi la chiropractician sa iti regleze coloana vertebrala

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu trebuie sa stii de ce noi nu te cunoastem, probabil asa esti tu mostenire genetică, intreaba ti parintii ei te cunos noi nu te cunoastem.