| user5493 a întrebat:

De ce atunci cand stau in pat cu burta in sus,culcat, observ un fel de spasme/fasciculatii involuntare la nivelul burtii/la nivelul abdomenului? A avut cineva asta si ce semnifica? cand sunt in picioare nu se observa nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai gaze in abdomen, de aceea vezi si simti spasmele!

| aXy99 a răspuns:

Da, patesc mereu. E normal, cred. Probabil esti destul de slab.

| CuriousStuff a răspuns:

^ Sau esti foarte slab si ti se vad miscarile peristaltice (intestinale)

| suffarstar a răspuns:

Inseamna ca ai burta prea mare si trebui sa o dai jos.