| CuriosEL a întrebat:

De ce atunci cand stau UNEORI la PC ( COMP ) dintr-o data imi bate inima tare, am palpitatii sau raman fara aer 2-3 sec si atunci bate inima tare in piept cam... de 2 ori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CrissNico a răspuns:

Mi se mai intampla si mie asta nu numai cand stau pa Pc, de cateva ori pe zi uneori. Nu cred ca la mine ar fi varsta de vina ( am doar 17 ani). Chiar as vrea sa stiu si eu de ce.
Am invatat printra 7a la biologie ca ar putea sa fie de la anevrismul inimii, in adoloscenta se intampla asta deoarece se devzolta inima dar nu stiu daca aceasta este sigur cauza.
Cred ca ar trebui sa mergem amadoi la un medic sad

| CuriosEL explică (pentru CrissNico):

Am fost, dar nu am nimic happy

| CrissNico a răspuns (pentru CuriosEL):

Atunci chiar nu stiu ce sa zic. Ti-am zis si mie mi se intampla dar nu am nici o problema fac si sport, alerg sar si in trambulinelaughing pana nu mai pot si nu mi-a fost rau. Dar daca continua si ti-e rau ai putea sa te duci la alt medic, depinde si de varsta pe care o ai happy

| CuriosEL explică (pentru CrissNico):

Tot 17 laughing

| CrissNico a răspuns (pentru CuriosEL):

Multi inainte happy Daca nu tie rau nu cred ca e ceva foarte grav daca nici medicul ti-a zis ca nu ai nimic happy Sti cum zice romanul

| Zyro a răspuns:

Mie mi se intampla asta seara dcand dorm si tau 8 h la pc cred ca sta mcam mult la pc