| celmaitarenume a întrebat:

De ce atunci dupa ce fac treaba mare si ma sterg, vad pe hartia igienica o mică dâră de sange? Am observat de mai mult timp dar nu am dat importanta.
(Nu ma doare, nu ma ustura, nu am mancarimi)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca s-a fisurat ceva acolo din cauza scaunului ar fi trebuit sa te doara putin, deci s-ar putea sa fie alta problema. Stii ce ai de facut...

| RobertMoon a răspuns:

Poate ai hemoroizi sau ceva la colon.

| OctavianSps a răspuns:

Bai, noi intelegem ca uneori sunt niste intrebari legate de sanatate care chiar necesita ajutor, dar pur si simplu genul asta de mizerii tineti-le oameni buni pentru voi. Nu e posibil sa se intrebe asa ceva, efectiv nu e posibil.
Multumim administratorilor!

| sadrian46 a răspuns (pentru OctavianSps):

Ba e posibil, ca dovadă că e posibil se și întâmplă.
O sângerare nu este o mizerie, chiar dacă e în acel loc.
Orice sângerare trebuie tratată serios, la medic.

| pinkyypromise a răspuns:

E posibil sa fie si de la stomac. Mergi cat mai repede la medic, iar daca nu se poar=te urgent, incearca sa mananci iaurt, fiindca s-ar putea sa echilibreze situatia. REPET: "S-AR PUTEA"