| Yollanda;x a întrebat:

De ce bataile inimii se simt? Thx

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Poi în mod normal nu se simt absolut deloc. Sedentarismul, lipsa de mişcare, alimentaţia necorespunzătoare, etc, pot face însă să se simtă. Motivul poate fi creşterea tensiunii, a colesterolului, îngroşarea sângelui, etc, dar în principal stresul este principala cauză, şi nu este nimic grav în orice caz.
O seară frumoasă! happy

1 răspuns:
| georgiana37 a răspuns:

Pai dc?
ca trebuie sa se simta.
ca daca ai dormni mai mult, oamne ar crede ca esti moarta si te duc diirect la cimitir in loooocul de vecihee hee