| thefortgod a întrebat:

De ce cand imi dau parul in sus parca ma doare la radacini? Ma doare in zona bretonului in partea dreapta, doare foarte tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa mult timp ai fost Emo că părul aplică pedepse fizice asupra ta în repulsie față de schimbare. Persistă, nu ceda! E un sacrificiu mare, dar merită, vei avea și tu o frizură demnă de ieșit din casă.

| SilentRain a răspuns:

Tragi de radacina parului, logic ca te doare...
Nu-l mai stresa ca o sa cada

| Gusticel a răspuns:

Il tii des strans in coada? Poate de asta te doare. Lasa-l desprins macar o saptamana

| lCupidon a răspuns:

De obicei mi se mai întâmplă și mie când port fes, dacă ai purtat fes sau șapcă, sa știi de ce.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică tu ai o problema cu ăștia emo? Stai asa ca rupem prietenia dacă e...