| X221X a întrebat:

De ce cand penisu nu e sculat capul penisului e alb dar cand se scoala devine rosu cu multe puncte sub pelea lui ce pot face crying( Inainte cand se scula era la fel cand nu era sculat era alb dar acum e rosu si are punctele alea sub el

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi sa te vada un medic urolog, el va sti ce ai si i ti va da tratamentul adecvat. Numai sta asa sa astepti miracole.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand "se scoala", e din cauza presiunii de sange, care-l face rosiatica.
Albicios este daca nu-l speli cel putin o data pe zi.

| cyupaku a răspuns:

Cand e sculat se umple de sange in corpii cavernosi

| Viman_Ionuț_2002 a răspuns:

Ipotență rolling on the floor