| thefortgod a întrebat:

De ce cand sunt zgomote mai puternice, urechea stanga incepe a vibra destul de puternic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RalucaRalu2 a răspuns:

Bună! Poate fi tinitus (acufene) sau poate fi ceva mai grav ori mai putin grav.
Pentru liniștea ta, fă-ți o programare la un medic ORl. (Poti merge la medicul de familie pentru trimitere). Intre timp încerca să te odihnești mai mult și să eviți pe cat posibil stresul și zgomotele mai mari.
Sănătate!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai un medic ORLIST stie, mergi la el.