| CăruțaMaro a întrebat:

De ce cand termin de urinat stau sa o scutur 1 minut două ca sa imi tin chilotii curați, țin să vă zic că am fost operat de fimoză pe la 4-5 ani.E ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De hartie igienica ai auzit?
A fost creata special sa-ti stergi cucul/pasarcica dupa urinat si anusul, dupa defectie.
Foloseste hartia igienica si sterge-l inainte sa-l bagi in chiloti!

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

@Ioneasca loveste din nou! Draguta cand te caci se cheama defecatie! Si Dancila saraca stie asta. Defectie, nu stiu ce e, dar eu tot te-as impaia la Antipa.
Mimarea inteligentei e un efort colosal pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

& the questin where is it?