| CORE55 a întrebat:

De ce cand vorbesc mai incet, imi baraie vocea, gen, cand vorbesc mai incet imi baraie vocea si se aude ciudat, o fi deoarece ca am vocea in dezvoltare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba frecventa.

| CORE55 explică (pentru anonim_4396):

Whaat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CORE55):

Vocea nu baraie. Doar tremura.

| CORE55 explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce? Adica, de ce imi tremura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CORE55):

Emotiile cum spunea cineva mai sus.

| CORE55 explică (pentru anonim_4396):

Asta inseamna ca am emotii mereu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CORE55):

Ai emotii atunci cand esti prea incordat, inima bate tare, iti termura vocea cand incerci sa porti o conversatie, te balbai. Ar trebui sa te relaxezi.

| gothicbat a răspuns:

E de la emoții.

| CORE55 explică (pentru gothicbat):

Inseamna ca mereu am emotii? Nu ma balbai, imi baraie vocea.