| Hdyxfwfb a întrebat:

De ce câteodată am testiculele moi si alta data mai tari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Apelează la un veterinar el trebuie să fie cel mai în măsură să îți răspundă la acestă întrebare pentru că el zilnic are de aface cu asemenea obiecte
chiar și mult mai des de cât medcii de oameni
pentru că el castrează porci
asa că știe despre ce este vorba
pentru că între porc șî om nu este mare diferență de cât de un cromozom
nu se vrea dar organele de la porc pot fi transplatate la om

se cresc doar urechi pe porci din celule sterm si apoi se lipesc la oameni

dar ar putea fi luati si rinichii si ficatul ca sunt identice si corpul uman cu chimia din ziua de azi nu le va refuza
pe dinauntru porcul arata identic cu omul
eu am facut si o scoala de asistent medical in urma cu 100 de ani

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Frig=tari
Cald=moi

| Cipri312 a răspuns:

Depinde si ce varsta ai daca ai trecut de 12 ani o sa le ai mult timp moi si la frig se face tari dar concluzia este ca daca este frig ele este tari daca este cald ele sunt moi