| Harlow a întrebat:

De ce cateodata ne trezim dimineata si suntem ragusiti? Pentru toata ziua sau mai multe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AliceThai a răspuns:

Ti se infunda nasul si respiri pe gura.

| Harlow explică (pentru AliceThai):

Multumesc,chiar am nasul infundat si cred ca asta e cauza laughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ne trage curentul, nu ne imbracam bine sau ne dam haina jos cand avem calduri si e rece afara chiar daca in casa nu e multa caldura.

| Azµre a răspuns:

Dormim cu geamul, ușa deschisă, curent, poziție, etc etc.

| facepalmlol a răspuns:

Poate dormi cu gura cascata.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Pai poate sa nr traga curentul ziua si dimineata urmatoare sa fim ragusiti

| me92 a răspuns:

Dormim cu gura deschisahappyti se usca gatu si de aia suntem ragusiti

| Harlow explică (pentru me92):

Hahaha.laughing....multumeeees♥

| Harlow explică:

Mssss!