| AlexutzaAlle a întrebat:

De ce daca mananc putin mai mult toata grasimea mi se pune in zona buricului? Daca nu as avea acea grasime as fi platacrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Membra a răspuns:

Probabil pentru ca nu faci destul efort fizic la varsta ta. Practica un sport relaxant in timpul liber, plimba-te in fiecare seara macar 15-30 de minute; ia mesele la ore fixe, mai redu dulciurile de la scoala, consuma si fructe, salate. (pe langa celelalte alimente precum carnea, lactatele, fainoasele, etc.) Nu trebuie sa mananci putin mai mult, doar sa nu lacomesti! Fii echilibrata, mentine-te. Pentru grasimea de pe abdomen poti face... niste abdomene, desigur. Nici flotarile nu ar strica. Succes!

| AlexutzaAlle explică (pentru Membra):

Desi am 12 ani fac de 2 ani handbalhappy

| Andrey_Andrey_1999_CDsZ a răspuns (pentru Membra):

Ce răspuns bun? smr, și eu fac sport, abdomene cu sutele, mâncare sănătoasă bla bla bla și tot am puțină grăsimerolling on the floor)

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ia triferment si spune ca esti balonata nu ca se pune in zona buricului - rade lumea e tine

| ooLaviii a răspuns:

Nu te trebuie sa mananci putin.Secretul este sa mananci la aceeasi ora in fiecare zi.Nu conteaza cantitateahappy Funditssa?batting eyelashes