| StefaniaMoraru a întrebat:

De ce fetele au sanii mai mari decat cei ai baietilor?
Funda.batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ca să poată alăpta! Bărbații nu dau naștere la copii! prin urmare nu au nevoie de sâni!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai? Femeia da nastere copiilor si trebuiesc hraniti.Cu lapte din acei sani.Barbatii nu alapteaza.Ca toate mamiferele de altfel.Ai pus la misto intrebarea sau chiar habar nu ai de asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca in orice barbat exista un copil si orice copil are nevoie de cel putin o jucarie (de preferat doua).

| FlorinM28 a răspuns:

E o chestie hormonala!